Kozuby, grily, údiarne

Túžite nielen po krásnom ale aj kvalitnom a funkčnom kozube či grile, ktorý bude spĺňať všetky Vaše očakávania a nároky? Ponúkame Vám riešenia na mieru. Pri dimenzovaní a navrhovaní diela sme inšpirovaní a držíme sa Vašich predstáv. Navrhujeme a staviame kozuby, ktoré dokonale ladia s Vaším interiérom. Všetko musí tvoriť harmóniu.

Oheň nás hrial, ale nám aj svietil tisíce rokov. Dnes si síce teplo a svetlo dokážeme zabezpečiť aj inak, no niečo z tisícročných zvyklostí v nás ostalo a stále potrebujeme živý oheň. Inšpirujte sa a nechajte si navrhnúť kozub ušitý na mieru konkrétne Vašim požiadavkám. Ozvite sa nám na telefónne číslo +421904609900 alebo vyplňte kontaktný formulár a my sa ozveme Vám.

01
Kontakt
02
Dizajn
03
Konzultácia
04
Realizácia

Viac z toho, čomu sa venujeme

Show More

 

O nás

V oblasti kachliarstva poskytujeme komplexné služby najvyššej kvality. Pri navrhovaní kachľových pecí, sporákov a krbov na mieru, kladieme dôraz na svieže a nápadité riešenia. Sme Vaším spoľahlivým partnerom od prvého nápadu, cez konzultáciu Vašej predstavy a jej vizualizáciu až po jej zhmotnenie pri realizácii diela. Precízna práca, nadšenie a dôsledné dodržiavanie tradičnej remeselnej technológie garantuje spokojnosť z krásneho výsledku aj najnáročnejším klientom po celom Slovensku.

Kontakt

Jan Jankanič

17. Novembra 186

Prešov   080 01
dobrykachliar@gmail.com

Mobil: +421 904 609 900

English
Slovenčina