Oheň v interiéri je klasika, ktorá nás neomrzí hádam nikdy. Ako si však vybrať zo širokej škály produktov na trhu? Pre správny výber konkrétneho typu spotrebiča je dôležité si uvedomiť, aké sú naše očakávania. Veľkorysý sklenený priezor na prikladacích dvierkach poskytujúci úžasný pohľad na mihajúci sa plameň je dnes samozrejmosťou. Zodpovedať si treba základnú otázku, či sa bude jednať o hlavný zdroj tepla alebo doplnkový, či má slúžiť iba ako dizajnový interiérový doplnok alebo ho chceme využiť na pravidelné vykúrenie jednej alebo viacerých miestností.

Máte nezodpovedané otázky alebo potrebujete poradiť s výberom? Poraďte sa s odborníkom. Ozvite sa nám na telefónne číslo +421904609900 alebo vyplňte kontaktný formulár a my sa ozveme Vám.

01
Kontakt
02
Dizajn
03
Konzultácia
04
Realizácia

 

O nás

V oblasti kachliarstva poskytujeme komplexné služby najvyššej kvality. Pri navrhovaní kachľových pecí, sporákov a krbov na mieru, kladieme dôraz na svieže a nápadité riešenia. Sme Vaším spoľahlivým partnerom od prvého nápadu, cez konzultáciu Vašej predstavy a jej vizualizáciu až po jej zhmotnenie pri realizácii diela. Precízna práca, nadšenie a dôsledné dodržiavanie tradičnej remeselnej technológie garantuje spokojnosť z krásneho výsledku aj najnáročnejším klientom po celom Slovensku.

Kontakt

Jan Jankanič

17. Novembra 186

Prešov   080 01
dobrykachliar@gmail.com

Mobil: +421 904 609 900

English
Slovenčina