Kachľové pece

Túžite nielen po krásnej ale aj kvalitnej a vysoko funkčnej kachľovej peci, ktorá bude spĺňať všetky Vaše očakávania a nároky? Ponúkame Vám riešenia na mieru, žiadne dve pece nie sú rovnaké. Pri dimenzovaní a navrhovaní diela sme inšpirovaní a držíme sa Vašich predstáv. Navrhujeme a staviame pece, ktoré dokonale ladia s Vaším interiérom. Tvar pece, farebné kombinácie a funkčná stránka - to všetko musí tvoriť harmóniu.

Boli časy, kedy bývalo výsadou vysokej šľachty užívať si pohľad na mihajúce sa plamienky a vychutnávať zvuk praskajúceho dreva v unikátnej kachľovej peci. Milovníkom nadčasových pôžitkov ponúkame rovnakú možnosť aj dnes. Inšpirujte sa a nechajte si navrhnúť kachľovú pec ušitú na mieru presne Vašim požiadavkám. Ozvite sa nám na telefónne číslo +421904609900 alebo vyplňte kontaktný formulár a my sa ozveme Vám.

01
Kontakt
02
Dizajn
03
Konzultácia
04
Realizácia

Naše realizácie

Show More

Viac z toho, čomu sa venujeme

Show More

 

O nás

V oblasti kachliarstva poskytujeme komplexné služby najvyššej kvality. Pri navrhovaní kachľových pecí, sporákov a krbov na mieru, kladieme dôraz na svieže a nápadité riešenia. Sme Vaším spoľahlivým partnerom od prvého nápadu, cez konzultáciu Vašej predstavy a jej vizualizáciu až po jej zhmotnenie pri realizácii diela. Precízna práca, nadšenie a dôsledné dodržiavanie tradičnej remeselnej technológie garantuje spokojnosť z krásneho výsledku aj najnáročnejším klientom po celom Slovensku.

Kontakt

Jan Jankanič

17. Novembra 186

Prešov   080 01
dobrykachliar@gmail.com

Mobil: +421 904 609 900

English
Slovenčina