Typizované kachľové pece

Show More

V každom kúte sveta sa vyvinuli iné druhy pecí, ktoré majstri neustále zdokonaľovali. Tradícia sa šírila z otca na syna, vznikali kachliarske školy. Školy sa líšili použitými materiálmi, stavebnými prvkami a spôsobom spaľovania. Aj pre náš región sú charakteristické tvarovo tradične ustálené pece, ktoré sa dodnes tešia veľkej obľube. Inšpirujte sa a vyberte si z ponuky typizovaných pecí. 

Patríte k náročnejším klientom, ktorí nekompromisne realizujú svoje vlastné predstavy? Nechajte si navrhnúť kachľovú pec ušitú na mieru presne podľa Vašich požiadaviek. Ozvite sa nám na telefónne číslo +421904609900 alebo vyplňte kontaktný formulár a my sa ozveme Vám.

01
Kontakt

Why We're Great >

02
Dizajn

Why We're Great >

03
Konzultácia

Why We're Great >

04
Realizácia

Why We're Great >

 

O nás

V oblasti kachliarstva poskytujeme komplexné služby najvyššej kvality. Pri navrhovaní kachľových pecí, sporákov a krbov na mieru, kladieme dôraz na svieže a nápadité riešenia. Sme Vaším spoľahlivým partnerom od prvého nápadu, cez konzultáciu Vašej predstavy a jej vizualizáciu až po jej zhmotnenie pri realizácii diela. Precízna práca, nadšenie a dôsledné dodržiavanie tradičnej remeselnej technológie garantuje spokojnosť z krásneho výsledku aj najnáročnejším klientom po celom Slovensku.

Kontakt

Jan Jankanič

17. Novembra 186

Prešov   080 01
dobrykachliar@gmail.com

Mobil: +421 904 609 900

English
Slovenčina