Kachľové sporáky

Túžite nielen po krásnom ale aj kvalitnom a vysoko funkčnom kachľovom sporáku, ktorý bude spĺňať všetky Vaše očakávania a nároky? Vychutnajte si pravú chalupársku atmosféru v podobe podmanivého tepla a lahodných dobrôt nezameniteľnej chuti. Ponúkame Vám riešenie na mieru. Žiadne dva sporáky nie sú rovnaké. Pri dimenzovaní a navrhovaní diela sme inšpirovaní a držíme sa Vašich predstáv. Navrhujeme a staviame kvalitné sporáky, ktoré dokonale ladia s Vaším interiérom. Tvar, farebná kombinácia a funkčná stránka - to všetko musí tvoriť harmóniu.

Výhody kachľového sporáku sú nesporné. Teplo je využité dvakrát, na akumuláciu a na varenie či pečenie. Kachľový sporák v sebe kombinuje dva princípy. Veľkorysý varný priestor pozostávajúci z masívnych oceľových platní vytvára okamžité teplo, zatiaľ čo keramické kachlice uvoľňujú naakumulované teplo dlhodobo. nšpirujte sa a nechajte si navrhnúť kachľový sporák ušitý na mieru konkrétne Vašim požiadavkám. Ozvite sa nám na telefónne číslo +421904609900 alebo vyplňte kontaktný formulár a my sa ozveme Vám.

01
Kontakt
02
Dizajn

Viac z toho, čomu sa venujeme

03
Konzultácia
04
Realizácia
Show More

 

O nás

V oblasti kachliarstva poskytujeme komplexné služby najvyššej kvality. Pri navrhovaní kachľových pecí, sporákov a krbov na mieru, kladieme dôraz na svieže a nápadité riešenia. Sme Vaším spoľahlivým partnerom od prvého nápadu, cez konzultáciu Vašej predstavy a jej vizualizáciu až po jej zhmotnenie pri realizácii diela. Precízna práca, nadšenie a dôsledné dodržiavanie tradičnej remeselnej technológie garantuje spokojnosť z krásneho výsledku aj najnáročnejším klientom po celom Slovensku.

Kontakt

Jan Jankanič

17. Novembra 186

Prešov   080 01
dobrykachliar@gmail.com

Mobil: +421 904 609 900

English
Slovenčina